BLACKED EXCLUSIVE: Abigail Mac Left Unattended? Time to Call in Some BBBC (Backup Big Black Cock). Watch Her First Interracial Pounding HERE!
You have Adblock enabled.
Adblock has been known to cause issues with site functionality. If you experience any difficulties, please try disabling Adblock.

Albania Qirje

Ad by Traffic Junky
Categories:
  All Comments (46)
 • Please enter your name.

  Please enter your message.

  Sorry, could not submit your comment.

  Thank you for submitting your comment! All comments are moderated and may take up to 24 hours to be posted.

  • karmadhi April 5, 2011

   ik o kot fare me krin evogel se nuk din ti me qi shloja bacit ktu me karin e madh me dy gunga

  • opop April 14, 2011

   ca qirje vk,na marrut shqiprine! Ju kosovarve ju qisha te deknat edhe te gjallt edhe ja u hankshi karin e mutin serbeve. bethqima...

  • beni June 1, 2011

   ca pidhi

  • shqipja June 6, 2011

   bravo

  • H4ck3R b00y's March 9, 2011

   Oo qinu Shqiptar Qinu se Zotii javv Ka Dhan hahahahaha

  • damn February 5, 2011

   ju thoni di apo sdi ai po qi pith dhe ju me dore

  • toni-ks-02 January 17, 2011

   o shkerdhat po ti di te qish oreee ahahaha

  • olsi January 19, 2011

   o shoku e rencishmia ta na e lesh na ne nje giro ate pidhin qe eshte ne video

  • Xhema February 3, 2011

   qfar smutani esht ky si nuk din me qi pidhin mir oh njeri smut e ju mos folni shum se jav qi tezet ne both

  • aspikaralloi February 4, 2011

   rrasi karin direk ne goje,qe mos flasi me her tjeter

  • Treoncop June 29, 2011

   Tamam ua tha ai po te ishit se qinit fort sdo ishit ketu. Ai bobi qi pith ju beni llafe. .RRota kari.. Edhe motrat mu ne pith atyre qe shajne Kosovaret. Legena, shani pas kompjuterit si kurva.. Jeni me te mire se Kosovaret ju bythqira.??

  • gerta November 29, 2011

   sipas mendimit tim .ky quni.sdinte te bente asgje .kjo goca jo se jo video kot fare

  • ciao June 23, 2013

   Sa kam qesh.. Amen e mo mos e bej si porno..hhahahahahah

  • avokat October 21, 2013

   kjo video ta shkref fare .... katunaret bejn porno tashme slan gje pa kopju , i duket vetja sh te zote !!! dhe ben mire ta heqi ai qe ka nxjerr kete vajzen pa deshire para se ta padisi ajo dhe te perfundoj te bej ca vite burg per qef !

  • kari February 7, 2014

   mos qini shum

  • ha July 17, 2014

   suoper

  • Komandanti December 25, 2012

   Komandanti ! O ropqir mendon se ke bere ndonje gje te bukur,si ke shfaqur vajzen e huaj ne internet , qenke per te qij familjen.

  • Tirona Republik October 16, 2012

   Robt ku ti kesh se nuk dike as me qi! Pse e nxjerr gocen e huj pa qejf? Motren ku ta kesh, bythqim! Girly, t'honksha pidhin, ke noi menie?

  • kuku per neve December 7, 2011

   mos futni be marrina ktu, shkive i ka edhe hije, shqiptart knaqen dhe i knaqin grat amo cfar shqiptarke osht ajo mi knaq shkijt, sllavt, grek ose ku e di kon me bukurin e vet, a nuk jan knaq armikt boll tu dhunu shqiptarke pa nje gjat luftave dhe cdo tjeter rast? tash paskeni mbrri vullnetarisht mi knaq armikt a? spo bon mu rras ne kesi faqe se ckas shef... shef edhe cka nuk do me pa

  • Pithar December 13, 2011

   Ore ku munt te gjesh porno shqiptare te mira ?

  • VISI January 7, 2012

   gerta po ti di te bosh ndonje gje te bukur ,.

  • Post as... August 17, 2012

   ciao

  • tani konsit November 11, 2010

   po ti ere i bere llap ajo sta mori ne gojt

  • teli October 15, 2010

   mos e bani me turp cunin se nuk do qi ma

  • birra July 6, 2010

   po ti mo eeejj po futi o ndonje birre...tem po ki oo

  • gamiiias July 15, 2010

   te cive keic ahahahahaha

  • patriot e kosoves July 16, 2010

   ja qiefa nonen pir ska kari jeni tu boe a jeni budal a ska jeni hajteni te dy kosov kame ja qie nonen juve mos harroni na jenaa shqiptar jo turq a arab na jena shqiptar me dy krenar uck

  • Genti July 19, 2010

   Po ca ben mo kar

  • dani` July 3, 2010

   oo shqiptar qi se e keni prej skamjes ju besoj vetem qini

  • franci korcari June 30, 2010

   po ne nuk do na i lesh ndonje here more vllai ?

  • limi May 26, 2010

   o qihi shqiptare se nga halli e keni dhe ju

  • guri May 31, 2010

   oj shipe a hera par eshte qe po qin a qi o kar

  • toni June 11, 2010

   mir mir oshtt

  • alllllll June 13, 2010

   spo dishe me qie more sklepce

  • besi July 20, 2010

   qfar te qime plaki i lodht me gjith ket budalle qe i ka nejt si ... me mir me kaq

  • girly July 23, 2010

   ncnnnncnnnnnnnncccccccccccn far tqimi i kom di video une qi jom qi me do djem poo spo di mej shti

  • visi August 19, 2010

   po ku dini me u qi ju par zoten...

  • cami September 5, 2010

   o kosovar ju qifte serbia motrat serbet e

  • xhimi2020 September 5, 2010

   ej o tani na e kalo dhe neve o rrot karri.......se ne dim te qim e jo ti.........ti nuk din me fut karin ne pith e jo me te qish

  • Ha September 7, 2010

   Kuku

  • ShnIk-PoZhERAnLi August 19, 2010

   Mos Hani mUT Asnjoni Se Mu Kon Ju T'Miir Skishi Hi Ktu Bre MotRat JAV Qiffsha N'Pidh

  • sadija August 18, 2010

   uhuhuhuhhh

  • mrandrea84 July 24, 2010

   ik mo rrot karri meso te qish pastaj vei vidiot ne youporn..

  • angelo August 9, 2010

   o te qifsharrobt po ti sdin me qi o burr!!!

  • karmodhi August 16, 2010

   qije bab qije luja telat,,

  • muja May 24, 2010

   si muj me shtin ni dvd

Loading Comments

Add to Favorites
Add to collection...
  + New Collection